«

»

Cze 23

Wydrukuj to Wpis

Zakończenie (w) Gimnazjum

  23 czerwca był w naszym Gimnazjum dniem pożegnań. Żegnaliśmy trzecioklasistów, którzy na zawsze opuścili mury naszej szkoły, pozostałych uczniów na czas przerwy wakacyjnej oraz dyrektora Dariusza Lisowskiego, który zakończył swoją pracę w bolkowskiej szkole. Po raz ostatni też apel odbył się pod sztandarem Gimnazjum im. Rycerstwa Polskiego.

      Uroczystość zainaugurowało przemówienie dyrektora, który podsumował lata swojej pracy i podziękował każdemu nauczycielowi z osobna. Głos zabrali też zaproszeni na tę okazję goście, przedstawiciele władz gminy. Wyrazili swoje uznanie dla dyrektora za lata jego pracy dydaktycznej i wychowawczej. Uczniowie otrzymali nagrody za swoje osiągnięcia. Tytuł Prymusa, Najlepszego Absolwenta i Sportowca przypadły Michałowi Ficy, uczniowi klasy 3c. Nagrody Burmistrza odebrali: Róża Gaj (3b) i Kacper Kubacki (3c). Stypendium Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego za osiągnięcia w sporcie otrzymał uczeń klasy 1a, Dariusz Jarosz. Wychowawcy poszczególnych klas wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz podziękowania dla rodziców. Uroczystość uświetniły występy naszych gimnazjalistów: pokaz tańca, popisy wokalne oraz kabaret.

         Wszystkim uczniom, pracownikom i nauczycielom życzymy cudownych wakacji, a tym, którzy opuścili naszą szkołę, by rozwijali swoje skrzydła i by w ich pamięci Gimnazjum zapisało się jako piękny czas.

Permalink do tego artykułu: http://www.gimnazjum-bolkow.pl/aktualnosci/zakonczenie-w-gimnazjum/